Menu

  Informace k zájezdům

   

  Všeobecné informace k zájezdům

  DÉLKA ZÁJEZDU

  Délka zájezdu je uvedena v ceníku a je vyjádřena počtem dní. Do celkového počtu dní jsou zahrnuty i dny určené pro cestu do pobytového místa a zpět, a to i v případě, že doprava je organizována v pozdních večerních nebo časných ranních hodinách. Za případné časové posuny počátku a konce čerpání služeb nemůže cestovní kancelář VVV TOUR CZ 1 poskytnout žádnou finanční náhradu.

  DOPRAVA

  Všechny uvedené zájezdy jsou letecké. Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů. Do Bulharska létáme přímé lety z PARDUBIC, PRAHY, BRNA  a OSTRAVY do BURGASU. Kromě leteckých zájezdů se můžete na dovolenou s námi dopravit i vlastní dopravou.

  LETECKÁ PŘEPRAVA

  Již řadu let létáme pravidelně z mezinárodního letiště Pardubice. Doba letu z Pardubic do bulharského Burgasu je přibližně 2 hodiny. Mezi velké přednosti cestování z Pardubic je bezesporu skutečnost, že parkování v areálu pardubického letiště je našim klientům k dispozici zdarma po celou dobu vaší dovolené. Letadla v Pardubicích nenabírají zpoždění a personál letiště je velmi přátelský, ochotný a vstřícný. Dále zajišťujeme i přímé lety z Prahy, Brna a Ostravy.

  LETENKY A VOUCHERY

  Palubní vstupenky jsou vydávány pracovníky letiště přímo při odbavení. Vouchery zasíláme s cestovním odbavením 5-7 dní před nástupem na zájezd.

  POKYNY K ODLETU

  Pokyny rozesíláme e-mailem 5 - 7 dní před odletem. Pokud by došlo dodatečně k nějaké změně, budete včas informováni e-mailem, nebo telefonicky.

  POJIŠTĚNÍ DO ZAHRANIČÍ

  Ceny zájezdů toto pojištění nezahrnují, nicméně je možné sjednat si ho u nás v CK. Kromě léčebných výloh nabízíme také pojištění úrazu, zavazadel a storno zájezdu.

  CESTOVNÍ DOKLADY

  Z ČR lze vycestovat pouze s platným cestovním dokladem, jako cestovní doklad lze použít platný občanský průkaz. Upozorňujeme, že všechny děti bez ohledu na věk musí mít vlastní cestovní pas, nebo vlastní občanský průkaz.

  UBYTOVÁNÍ

  Počty hvězdiček u hotelů jsou převzaty od bulharských hoteliérů, v jednotlivých zemích platí různé kategorizace hotelů a ubytovacích zařízení, přizpůsobené místním normám.
  Za přistýlky se označují rozkládací křesla, pohovky.
  Pokud máte zájem o umístění dětské postýlky na pokoji, musí to být včas nahlášeno CK.
  Pokud jsou pokoje situované směrem k moři, nemusí to vždy znamenat výhled na moře.
  Cestovní kancelář nemůže ovlivnit míru hluku v místě pobytu v důsledku večerní zábavy (diskotéky atd.) nebo stavebních prací v blízkém okolí a nenese případně za vzniklou situaci žádnou zodpovědnost.

  DELEGÁT

  Při odletu na letišti v Pardubicích bývá přítomen zástupce CK VVV TOUR CZ 1, u příletu do Bulharska je vždy delegát CK. Delegát má vždy na starosti více pobytových míst a do střediska dojíždí, proto vám doporučujeme využívat k řešení všech záležitostí schůzky ve stanovených dnech a hodinách nebo pro případ mimořádné události telefonické spojení.

  VÝLETY

  Můžete si je vybrat a zaplatit v naší kanceláři, nebo doporučujeme nákup až přímo na místě. Výlety se liší podle pobytového místa. S jejich nabídkou vás vždy seznámí delegát.